BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Persikraustau į www.tingejimofilosofija.lt

Viršuje jūs matote DYDELĘ reklamą, kuri nėra maloni nei man, nei jums. Anksčiau ji buvo vienos eilutės dydžio, dabar priverstinai blogas.lt komanda padarė tris eilutes be jokių susitarimų su manimi. Vieną eilutę reklamos pakentėti dar galima už tai, kad duoda naudotis vieta serveryje ir suteikia nemokamą turinio valdymo sistemą. Bet trys eilutės reklamos ir dar pačiame tinklapio viršuje, matomiausioje vietoje atrodo šlykščiai. :)

Yra dar vienas variantas. Blogas.lt komanda siūlo išimti tą reklamą, jei aš jiems mokėsiu 5 litus per mėnesį. Na, kai kurie žmonės taip ir padarė. Tai nėra dideli pinigai, o vartotojas gauna ne tik bereklamę terpę, bet dar ir visokių kitokių navarotų.

Tačiau mokėjimas jokiu būdu nesiderina su tingėjimo filosofija, todėl nutariau lėtai išmigruoti pas kitą panašios paslaugos teikėją - wordpress.com. Jis duoda maždaug tą patį, ką blogas.lt komanda, tik neprikiša reklamos.

Kviečiu migruoti kartu su manimi į naują mano internetinį tinginystės rojų. Neužmirškite persiprenumeruoti naujienų iš naujo mano tinklaraščio:

Į savo el.paštą

Į kitus RSS skaitytuvus

Užsiprenumeravus jums nereikės kasdien ateiti į mano tinklaraštį ir tikrinti ar aš ko nors naujo neparašiau. Jei parašysiu, tai iš karto gausit pranešimą į savo el.paštą ar kitur.

Naują tinklaraštį jau galite pasiekti adresu

www.tingejimofilosofija.lt

Ten ir susitiksim…

Perspėju, kad migruosiu lėtai, kaip ir pridera tinginiams. Bet tai kur skubėti? Laiko juk mes turime į valias… :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Aš irgi buvau išsikrausčiusi. Bet sugrįžau, nes čia jau buvau pripratusi, be to kitur kitokia aplinka, man sunku pritapti, tai vis dėl to pasilikau čia. Čia kiekvieno reikalas, sekmės tau ten , kitur. :)

 2. Teisingas sprendimas, Laimi ;)

 3. Karina:

  Sveikinu atsikrausčius į Wordpress :) . Man tai patiko, kad tave ten užtikau, bus lengviau sekti naujienas ;)

 4. Teisingai, jap…
  Lietuviški serveriai labai jau dideli jaučiasi

 5. Olympu s LI-10C 100-240V Battery Charger yra skirta valdyti didelės talpos akumuliatorių. Ji buvo specialiai sukurta imti Olympus LI-10B ir LI-12B Battery.

 6. tos reklamos (tiksliau reklama, nes ji tik viena) uzima dideli plota puslapio virsuje, bet pacios nuorodos yra menkai pastebimos, abejoju ar daug kas spaudzia ant ju.

 7. Pasibaisejusi Ponu Isdiduoliu:

  Apgailetinas straipsnis!!! Nesu as is Blogas.lt komandos, taciau sis straipsnis toks apgailetinas, kad net slykstu, kaip sako ponas Laimutis, pasidare. Blogas.lt suteikia nemokama galimybe pasisakyti, duoda naudotis vieta serveryje ir suteikia nemokamą turinio valdymo sistemą, bet ne - jam to negana!!!!. Mat is vienos reklamos eilutes padare tris ir dar matomiausioje vietoj, kaip nepadoru!!!! Tai juk nesiderina su tingejimo filosofija!!! Man apskritai tingejimas nera priimtinas, tai man cia niekas nesiderina. Optimistiskai ziurejau i si asmeni, taciau pamaciusis si straipsni jo pasibaisejau, gaila mat 5 litus per menesi sumoketi uz kokybiskesnes paslaugas, gal man akcija kokia suorganizuoti, paremkime Laimuti, kad jam paliktu tik viena eilute. Kviečiu migruoti kartu su manimi - Bla bla bla !!! As liksiu Lietuvoje.
  Parasykite savo saskaitos numeri, paaukosiu 5 litus jums.
  Sekmes.

 8. Laba diena,

  labai malonu, kad norite paaukoti man 5 litus. Kaip su jumis susisiekti, kad galėčiau pasakyti savo sąskaitos numerį? Mano mailas laimis (etukas) mail (taškas) ru.

Rašyti komentarą